linka
    
MÉDIA
13/04
Reference Sberbank, klientská akce U Svobodných Zednářů, Praha
Reference Sberbank, klientská akce U Svobodných Zednářů, Praha

Co život dal a vzal v jedinečném podání Renaty Drössler

Ne, nepletu se, když si půjčuji slova slavné americké spisovatelky. Ta totiž přesně vystihují nezaměnitelné představení šansonové zpěvačky Renaty Drössler, kterým za doprovodu svého dvorního klavíristy Petra Ožany potěšila ve čtvrtek 6. dubna 2017 významné klienty naší banky. Večerem nás společně svými písněmi provedli, jako životem.

Na pár hodin jsme se stali svědky „vyprávění“ mnoha příběhů, které stejně jako někdy sám život vetkly do našich myslí nesmazatelné stopy v podobě silných emocí. Příběhů nepředvídatelných, radostných, i smutných. Herecké a pěvecké kvality paní Renaty nám umožnily velmi silně prožívat a zároveň si užívat každou chvíli jejího projevu. Kupříkladu skladba Rozvod z původního repertoáru Hany Hegerové. V tu chvíli je přímo cítit, jak zpěvačka za libozvučných tónů klavíru odhaluje svoji duši. Nebo tu Vaši?

Případné dojetí (především dámské části publika) se dalo skrýt za slzy smíchu, to když sálem zazněl veselý šanson Edith Piaf přeložený do češtiny jako Milord, či píseň, jejímž autorem je právě klavírista Petr Ožana – Poprvé.
Četná poděkování za mimořádný kulturní zážitek, která nám naši klienti ihned po skončení představení adresovali, patří právem Vám, vážená paní Renato.

Proto je předáváme dál a ze srdce Vám děkujeme!

Jan Němec
Head of SME Center
Zpět
© 2012 - 2018 Renata Drössler
Email: info@renatadrossler.com / GSM: +420 732 173 363 / E-SHOP